A A A

rolety materialowe

Nasza firma oferuje Państwu najnowocześniejsze oraz najwygodniejsze rozwiązania systemu roletek materiałowych. Roletki wewnętrzne to idealny pomysł na ucieczkę przed słońcem. Dopasowują się one idealnie do każdego wnętrza. W naszej ofercie znajdują się tkaniny gładkie oraz te o wzorach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Oferujemy różne rodzaje systemów roletkowych. Roletki w kasetkach, które montowane z prowadnicami nie pozwalają na jakiekolwiek prześwity światła do wnętrza pomieszczenia, sytemy przestrzenne montowane do skrzydła okiennego, a także roletki 'Dzień i Noc'. Montowane z kasetą oraz prowadnicami, które z kolei zapewniają dopływ światła bez konieczności otwierania roletki, składają się z podwójnego materiału. Roletki w kasetkach jak i roletki 'Dzień i Noc' wraz z prowadnicami występują także w kolorach drewnopodobnych, umożliwia to dobranie roletek do każdego rodzaju wnętrza i samego okna. Są one idealne do pokojów dziecięcych czy sypialni, a także sal konferencyjnych. Nowa kolekcja 'Dzień i Noc' jest zaś ciekawym rozwiązaniem dla osób lubiących dopływ światła bowiem nie wymaga całkowitego otwarcia roletki.

rolety nadstawne classicRolety nadstawne, które inaczej możemy też nazwać nasadkowymi lub nakładanymi montuje się wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących.Skrzynka rolety w tym przypadku nakładana jest na ramę okna lub drzwi. Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, dopiero później cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. Skrzynka rolety w efekcie końcowym jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią okna.

Pancerze ALU i PCV do skrzynek rolet nadstawnych występują w różnych wielkościach oraz kolorach
Wygodnym, zwłaszcza latem, rozwiązaniem, jest roleta zintegrowana z moskitierą.

Roleta zewnętrzna - może być montowana w każdej chwili, gdyż stosuje się ją na elewację. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa estetyczne oczekiwania. Do zaoferowania mamy także doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania. Nasze zewnętrzne rolety doskonale izolują ciepło,  są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. We wszystkich oferowanych przez nas systemach rolet zewnętrznych występują także wersje z moskitierą, chroniące nas szczególnie latem przed natrętnymi owadami.

ROLETA STANDARD

roleta zewnetrzna standard

Roleta w skrzynce ściętej pod kątem 45 stopni montowana głównie na istniejących oknach lub elewacji. Wielkość skrzynki jest uzależniona od wysokości całej rolety oraz rodzaju pancerza. Od niej często zależy wybór sposobu montażu. Istnieją również różne szerokości pancerza. Opuszczona roleta stanowi dodatkowe zamknięcie otworu budynku i jest zarazem przegrodą o właściwościach izolacyjnych. Sztywna pianka poliuretanowa wypełniająca profile stanowi dodatkową izolację termiczną. Warstwa powietrza utworzona pomiędzy opuszczonym pancerzem rolety i oknem lub drzwiami utrudnia wymianę ciepła pomiędzy wnętrzem i środowiskiem zewnętrznym. Pozwala to zaoszczędzić energię cieplną potrzebną do ogrzania pomieszczeń, natomiast w upalne dni chroni przed nadmiernym ich nagrzewaniem. Występuje wersja bez moskitiery i z moskitierą. Rolety te można montować we wnękę okienna bądź na okno

ROLETA IT

roleta zewnetrzna it

System ten stanowi połączenie zalet rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. Podstawową zaletą tego systemu jest fakt, że możemy ją zamontować bez powiększania otworów okiennych i jednocześnie zabudować skrzynkę dzięki czemu osiągniemy efekt wizualny jak w przypadku rolet nadstawnych. W rolecie tego typu cała skrzynka pozostaje na zewnątrz budynku a dostęp serwisowy zapewnia nam klapa rewizyjna w dolnej części.

 

Kolory. Wszystkie rolety można wykonac w następujących okleinach: Antracyt, Palisander, Biel kremowa, Czekoladowy, Mahoń, Orzech, Dąb bagienny, Dąb ciemny, Złoty dąb, Winchester, Szary kwarcowy, Szary bazaltowy, Szary bazaltowy gładki, Antracyt gładki, Siena Noce, Zielony, Jasny szary, Ciemy szary, Alu. szczotkowe, Jasny srebrny, Grafit metallic, Sheffield oak.

 

Wyślij wiadomość

powered ByGiro.com