A A A

Bramy uchylne WIŚNIOWSKI należą do najbardziej popularnych na polskim rynku. Swoją renomę zawdzięczają niezawodności, wynikającej z wypróbowanych rozwiązań mechanicznych oraz doświadczenia producenta. Ponadto prosta i solidna konstrukcja zapewniają wieloletni okres eksploatacji.

brama wisniowski

Charakterystyka bram uchylnych:

  • Sprężyny naciągowe osłonięte tulejami, chroniącymi przed przytrzaśnięciem palców
  • Połączenia skręcane zespalające poszczególne elementy ościeżnicy
  • Prowadnice poziome i ślizgi boczne połączone poprzeczką
  • Specjalne sprężyny wspomagające prawidłową pracę bramy
  • Skrzydło bramy wykonane z ocynkowanej blachy stalowej
  • Możliwość zamówienia bramy w wersji z ociepleniem

Od roku 2015 możliwe jest zastosowanie w modelu CONNECT aplikacji ozdobnych między panelami skrzydła. Aplikacje te mogą być wykonane w dowolnym kolorze z palety RAL oraz w kolorach drewnopodobnych – orzech, złoty dąb bądź stal nierdzewna. Zabieg ten może w efektowny sposób uczynić z bramy oryginalny element fasady. Aplikacje tego typu można także zastosować w drzwiach z serii CONNECT H.

KOLOR

Bramy uchylne dostępne są w kolorach drewnopodobnych – złoty dąb i orzech, w kolorze antracytu oraz w siedmiu kolorach z gamy. Ponadto w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klientów istnieje możliwość malowania bramy na dowolny kolor z palety RAL. Istnieje wiele wzorów i wariantów przetłoczeń w bramach uchylnych WIŚNIOWSKI, które można dopasować do indywidualnych wymagań klienta.

 

Galeria bram garażowych

bramy4-1347701492
bramy2-1347701491
bramy3-1347701492
dsc0133-1414435101
bramy1-1347701491
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

 

Wyślij wiadomość

powered ByGiro.com