A A A

nawiewnik bialy

Nawiewniki zalecane szczególnie jako uzupełnienie istniejącego systemu wentylacyjnego. Istotnym elementem odpowiedzialnym za komfort mieszkania jest prawidłowa wentylacja. Brak dopływu świeżego powietrza z zewnątrz powoduje nagromadzenie się szkodliwych substancji w zużytym powietrzu. Prowadzi to do powstania grzyba z powodu zbyt dużej wilgotności powietrza. Można temu zaradzić, nie narażając się na hałas, pyłki czy chłodne powietrze wdzierające się podczas wietrzenia pomieszczeń. Takim rozwiązaniem jest prosty i tani system NAWIEWNIKA zamontowanego w skrzydle okna. Posiadamy w swojej ofercie nawiewniki renomowanych firm.

Nawiewniki ciśnieniowe sterowane różnicą ciśnień działa na zasadzie różnicy ciśnień pomiędzy wewnątrz a na zewnątrz pomieszczeń, budynku.  Powietrze zewnętrzne na zasadzie naturalnego lub wytworzonego mechanicznie podciśnienia napływa przez nawiewniki do pomieszczeń. Ciśnieniowe nawiewniki okienne z grupy ręcznych posiadają bardzo szerokie zastosowanie w wentylacji grawitacyjnej, mechanicznej oraz hybrydowej.

Nawiewniki higrosterowane służą zaopatrzeniu pomieszczeń w świeże powietrze w sposób kontrolowany zależny od potrzeb użytkowników. Wyposażone są w higrometr sterujący wielkością strumienia powietrza zależnie od poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Działają samoczynnie, realizują ideę energooszczędnej wentylacji higrosterowanej stabilizując dodatkowo poziom wilgoci w pomieszczeniach

Wszystkie nawiewniki dostępne są w kolorach: Biały, brąz jasny, brąz ciemny lub kolory 

mieszane. Nawiewniki kolory

Galeria wykonanych okien

 

Wyślij wiadomość

powered ByGiro.com