A A A

parapet zewnetrznyParapety zewnętrzne - stalowe, aluminiowe
 

Dla osób ceniących sobie tradycyjne i praktyczne rozwiązania polecamy parapety stalowe wykonane są z wysokiej jakości blachy ocynkowanej, odpornej na warunki atmosferyczne oraz chemikalia i zaplamienie. Oprócz walorów estetycznych cechuje je duża funkcjonalność: dobrze odprowadzają wodę i chronią elewację budynku. Blacha ocynkowana zabezpieczona wieloma warstwami - począwszy od powłoki ze stopów cynku po lakier ochronny i folię zabezpieczającąto świetny materiał na parapet, który na co dzień musi odpierać zmasowany atak czynników zewnętrznych typu - zmienność temperatury, nasłonecznienie, wiatr, opady atmosferyczne.

Zaletą parapetów stalowych jest niewątpliwie korzystna cena, łatwość utrzymania w czystości oraz uniwersalny wygląd. Szeroka paleta kolorystyczna począwszy od kolorów jednolitych z palety RAL po faktury drewniane np: Złoty Dąb, Orzech sprawia, iż parapety stalowe świetnie prezentują się zarówno w towarzystwie okien PVC, aluminiowych jak i drewnianych.

Parapety stalowe produkujemy z blachy ocynkowanej o grubości 0.7 mm. Standardowo klienci wybierają parapety stalowe w kolorze brązowym i białym. Na specjalne zamówienie dysponujemy dowolną kolorystyką z palety RAL oraz dowolną szerokością i długością (do 6 mb)

 

Wyślij wiadomość

powered ByGiro.com