A A A

WIŚNIOWSKI UniPro

Seria bram charakteryzująca się znakomitą izolacją zarówno termiczną, jak i akustyczną. UniPro to brama ciepła, posiadająca unikatowe panele wypełnione pianką poliuretanową oraz systemy uszczelniające. Jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie do garaży ogrzewanych.

Współczynnik przenikania ciepła: U=1,0 W/m 2  x K

Współczynnik tłumienia dźwięku: Rc=23 dB

 unipro

Charakterystyka bram UniPro:

 • profil wykonany z ocynkowanych elementów stalowych
 • panele 40mm wypełnione bezfreonową pianką poliuretanową
 • znakomite uszczelnienie całego obwodu
 • zabezpieczenie uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców
 • zabezpieczenie pęknięcia linki
 • dostępne zarówno w wersji ręcznej, jak i automatycznej
 • możliwość zastosowania nowoczesnego napędu METRO wyposażonego m.in. w blokadę antywłamaniową, akumulator awaryjnego zasilania oraz funkcję wykrywania przeszkód a także system wygłuszający

unipro2

 1. Specjalnie wyprofilowane panele uniemożliwiają przytrzaśnięcie palców w miejscu ich łączenia oraz w miejscach montażu zawiasów i drzwi przejściowych.
 2. Zabezpieczenie pęknięcia linki chroni przed samowolnym opadnięciem skrzydła bramy w przypadku uszkodzenia lin podtrzymujących.
 3. Fotokomórki zapewniają zatrzymanie bramy i jej powrót do pozycji otwartej, jeżeli w świetle przejazdu pojawi się przeszkoda.
 4. Zabezpieczenie przeciążeniowe w sytuacji zetknięcia z przeszkodą, (wyłącznik, zamontowany w napędzie) zatrzymuje skrzydło bramy, a następnie cofa je do góry.
 5. Zintegrowane zabezpieczenia w przypadku pęknięcia sprężyny skrętnej zapewniają maksimum bezpieczeństwa.
 6. Uszczelnienia obwodowe zapewniają właściwą izolację termiczną i akustyczną.

KOLOR

Gama składająca się z 29 oklein zapewnia szeroki wybór i możliwość dopasowania kolorystycznego bramy do drzwi, okien itd. Ze względu na zróżnicowane potrzeby klientów istnieje ponadto możliwość malowania bram w oparciu o szeroką gamę kolorystyczną, składającą się z ponad 200 kolorów.

Dostępne są w cztery struktury bramy UniPro:

 • Woodgrain
 • Smoothgrain
 • Sandgrain
 • Silkline

Bramy UniPro dostępne są w wariantach z paneli bez przetłoczeń, z przetłoczeniami wysokimi lub niskimi, z przetłoczeniami kasetonowymi, z V-przetłoczeniami bądź z aplikacjami ozdobnymi.

 

WIŚNIOWSKI UniThermUniTherm

Jakość i bezpieczeństwo w jednym.Nowa generacja bram wykorzystująca nieszablonowe rozwiązania techniczne, pozytywnie wpływające na ich trwałość oraz wydłużające czas eksploatacji. Większa odporność na działanie sił wiatru i wody oraz innowacyjna konstrukcja panelu zapewniają doskonałą termoizolację.

Panel INNOVO 60mm

Wyjątkowa konstrukcja panelu o grubości 60 mm charakteryzuje się znakomitymi parametrami przenikania ciepła. Współczynnik przenikania ciepła panelu wynosi 0,37 W/m 2 K. Ponadto panel wyposażony jest w system 5-ciowarstwowego zaginania blachy, co zapewnia trwałe mocowanie poszczególnych elementów, a tym samym zwiększa wytrzymałość całego układu.

Panel INNOVO

 

 

Poszczególne części panelu:

1. elastyczna osłona międzypanelowa

2. aluminiowy profil mocujący elastyczne osłony

3. pięć warstw blachy w miejcu mocowania zawiasów

4. uszczelnienie międzypanelowe

5. ukryty zawias

6. pianka poliuretanowa

 

 

 

 

 

 

Panel INNOVO 60 mm występuje w dwóch wariantach:

bez przetłoczeń „G”

g

przetłoczenia wysokie „W”

w

Charakterystyka bram UniTherm:

 • trwałe uszczelki górne, podwójna uszczelka dolna oraz uszczelki boczne zapewniające odpowiednią szczelność
 • uszczelki oraz osłony międzypanelowe udoskonalające izolację termiczną
 • hamulec bezpieczeństwa
 • podwójne, łożyskowane rolki
 • możliwość zastosowania nowoczesnego napędu METRO wyposażonego m.in. w blokadę antywłamaniową, akumulator awaryjnego zasilania oraz funkcję wykrywania przeszkód a także system wygłuszający

KOLOR

Kolor Bramy UniTherm można indywidualnie dobrać do drzwi, okien czy innych elementów wykończenia za sprawą szerokiej gamy kolorystycznej, składającej się z niemal 200 kolorów z palety RAL. Ponadto dostępna jest także kolekcja oklein składająca się z 26 kolorów, co zapewnia klientom duży wybór oraz pozwala na indywidualną aranżację. Bramy UniTherm dostępne są w wariantach z paneli bez przetłoczeń, z przetłoczeniami wysokimi lub z aplikacjami ozdobnymi.

Galeria bram garażowych

bramy4-1347701492
bramy2-1347701491
bramy3-1347701492
dsc0133-1414435101
bramy1-1347701491
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

 

Wyślij wiadomość

powered ByGiro.com