Drukuj


Na rynku branżowym pojawiliśmy się w 1993 roku i z powodzeniem funkcjonujemy do dnia dzisiejszego. Zajmujemy się sprzedażą okien PCV, drzwi wejściowych stalowych, drzwi wewnętrznych, rolet zewnętrznych, bram garażowych oraz produkcją ślusarki aluminiowej w oparciu o systemy ALURON oraz ALIPLAST.

Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz firm budowlanych.

Od samego początku zajmowaliśmy się sprzedażą oraz montażem okien i drzwi z PCV, aluminium, drzwi stalowych-wejściowych, drzwi aluminiowych  W naszej ofercie znajdziecie Państwo również drzwi wewnętrzne, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, bramy garażowe, rolety zewnętrzne i wewnętrzne oraz moskitiery, nawiewniki.

Ponadto zajmujemy się produkcją ślusarki aluminiowej. Drzwi, okna, witryny, fasady, wiatrołapy, zabudowy balkonów.

Firma ALPLAST to dynamiczna firma powstała w 1993 roku, która jest znanym i cenionym dystrybutorem w branży stolarki okiennej.

Zapewniamy kompleksową obsługę - począwszy od bezpłatnego doradztwa, poprzez pomiary, skończywszy na montażu - wykonanym przez własne grupy monterskie. Współpraca z firmami partnerskimi sprawia, że mamy dostęp do najlepszych rozwiązań w naszej dziedzinie, co pozwala utrzymać stały, wysoki poziom techniczny. Wprowadzanie nowych wyrobów, doprowadziło do powstania szerokiej oferty na wysokim poziomie technicznym.

Nasza Firma jest dystrybutorem firmy EKO-OKNA - lidera w produkcji stolarki z PCV.

W naszej ofercie można znaleźć wyroby firm:

ALUPLAST, ALURON, ALIPLAST, KMT STAL, GEZE, WIŚNIOWSKI, DRE, SALAMANDER, DOBROPLAST

Jesteśmy generalnym wykonawcą wymiany stolarki okiennej z PCV w Spółdzielni Mieszkaniowej im. J. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim od roku 2002, w tym okresie dostarczyliśmy oraz zamontowaliśmy ponad 11 tyś. Sztuk okien i drzwi w mieszkaniach lokatorskich.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą.

Obszar usług: Piotrków Trybunalski, Łódź, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki