Drukuj

patioPATIO PSK

 

Najpopularniejszy system drzwi przesuwnych oparty na standardowych profilach okiennych. Oszczędzają przestrzeń i pozwalają na więcej swobody w jej aranżacji. Solidnie wzmacniane konstrukcje gwarantują niezawodne użytkowanie przeszkleń przez długie lata, a specjalne prowadnice i wózki jezdne pozwalają na przesuwanie skrzydła bez wysiłku, niezależnie od jego rozmiaru i ciężaru. Takie konstrukcje są zbudowane z zastosowaniem standardowych profili okiennych. Ruch skrzydła jest możliwy za pomocą specjalnego mechanizmu okuciowego. Po przekręceniu klamki i uruchomieniu okucia okno wysuwa się prostopadle do płaszczyzny ramy, a następnie porusza się bokiem.

maksymalne wymiary skrzydeł :
- skrzydło okienne 1350 x 2150 mm
- skrzydło tarasowe 1650 x 2350 mm,

 

Charakterystyka:

- drzwi balkonowe uchylno-przesuwne PSK stanowią interesujące rozwiązanie i są alternatywą dla tradycyjnych, dwuskrzydłowych drzwi balkonowych
- konkurencyjna cena w stosunku do tradycyjnych systemów HST
- większa izolacja w stosunku do systemów typu sliding
- zastosowany mechanizm jest cechą charakterystyczną, umożliwia otwarcie i uchylenie skrzydła
- drzwi PSK to idealne rozwiązanie, jeśli chcemy lepiej zagospodarować powierzchnię wychodzącą na taras lub ogród
- dzięki dużej przeszklonej powierzchni wnętrze pomieszczenia jest pełne światła i zachowuje wyjątkowy charakter
 

HST

 

Salamander Bluevolutio 

 

System drzwi podnoszono-przesuwnych, który pozwala na produkcję dużych przeszkleń zachowując przy tym dobre parametry cieplne. Cechą charakterystyczną systemu jest możliwość wyposażenia w niski próg, który pozwala na zastosowanie rozwiązań „budownictwa bez barier”, stosowanego m.in. w szpitalach lub innych placówkach użytku publicznego.

 

 

Aluplast 

 

Energooszczędny system drzwi przesuwnych. Umożliwia budowanie wielkoformatowych przeszkleń przy zachowaniu najlepszych parametrów  termoizolacyjnych. System dostępny w trzech wariantach: Basic, Standard i Premium. Jako jedyny z systemów HST umożliwia montaż nakładek aluminiowych Aluskin. 

Podstawowe parametry: 

*Możliwość wykonania większych konstrukcji. Wymaga uzgodnienia