Drukuj

Bramy uchylne WIŚNIOWSKI należą do najbardziej popularnych na polskim rynku. Swoją renomę zawdzięczają niezawodności, wynikającej z wypróbowanych rozwiązań mechanicznych oraz doświadczenia producenta. Ponadto prosta i solidna konstrukcja zapewniają wieloletni okres eksploatacji.

brama wisniowski

Charakterystyka bram uchylnych:

Od roku 2015 możliwe jest zastosowanie w modelu CONNECT aplikacji ozdobnych między panelami skrzydła. Aplikacje te mogą być wykonane w dowolnym kolorze z palety RAL oraz w kolorach drewnopodobnych – orzech, złoty dąb bądź stal nierdzewna. Zabieg ten może w efektowny sposób uczynić z bramy oryginalny element fasady. Aplikacje tego typu można także zastosować w drzwiach z serii CONNECT H.

KOLOR

Bramy uchylne dostępne są w kolorach drewnopodobnych – złoty dąb i orzech, w kolorze antracytu oraz w siedmiu kolorach z gamy. Ponadto w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klientów istnieje możliwość malowania bramy na dowolny kolor z palety RAL. Istnieje wiele wzorów i wariantów przetłoczeń w bramach uchylnych WIŚNIOWSKI, które można dopasować do indywidualnych wymagań klienta.