Drukuj

Bramy roletowe jako jedyne wyposażone są w napęd elektryczny w standardzie. Ponadto pozwalają na zaoszczędzenie przestrzeni pod sufitem, ze względu na niewielką powierzchnię zwiniętej kurtyny umieszczonej w skrzynce. Dostępne są dwie wersje profili bramy – 77mm i 100mm.

bramy roletowe

Charakterystyka bram roletowych:

W zależności od warunków zabudowy istnieją bramy wyposażone w osłonę wału nawojowego lub obudowę znajdującą się na jego obwodzie.

BEZPIECZEŃSTWO

Zamontowane w bramie fotokomórki oraz krawędziowa listwa bezpieczeństwa zapobiegają niechcianym szkodom. W przypadku natrafienia na przeszkodę kurtyna bramy wraca do pozycji otwarcia. Ponadto bramy roletowe wyposażone są w awaryjne otwieranie zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. W niektórych modelach występuje również blokada zabezpieczająca przed podniesieniem kurtyny z zewnątrz.

KOLOR

Bramy roletowe dostępne są w kolorze drewnopodobnym - złoty dąb lub w kolorach zawartych w danej gamie. Ponadto w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klientów istnieje możliwość malowania bramy na dowolny kolor z palety RAL.